Кардіолог Хоссам Фаузі: Вживання холодної води взимку сприяє схудненню

Кардіолог з Єгипту Хоссам Фаузі розповів про користь вживання чистої холодної води в зимовий період. За його словами, з допомогою крижаної рідини можна позбавитися від зайвої ваги, а також підтримати серце.

Кардіолог розповів, що вживання рідини із льодом сприяє схудненню, оскільки шлунок сигналізує мозку про дискомфорт від холоду, в результаті чого для збільшення енергії прискорюється спалювання жиру. За даними вчених, при регулярному вживанні холодної води за тиждень можна спалити додатково 490 кілокалорій. Хоссам Фаузі підкреслив, що пиття холодної води також позитивно впливає на роботу серця. За словами фахівця, найбільш чутливі до перепадів температури пацієнти, що страждають ішемічною хворобою серця, стенокардією, атеросклерозом. Вживання холодної води прискорює передачу сигналів в кровоносні судини, артерії серця, шлунка, нирок і печінки, що збільшує кількість крові в цих органах. Крім того, вода сприяє виведенню шкідливих речовин з організму і покращує настрій.
Кардіолог підкреслив, що охолоджену воду краще пити з лимоном. Цей фрукт завдяки наявності у складі вітаміну С і антиоксидантів підвищує імунітет і допомагає боротися з передчасним старінням організму.

%d блогерам подобається це: