У Китаї створили прилади для вимірювання температури людей на відстані

Учені з центральної частини Китаю розробили модернізовані прилади для вимірювання температури. Видання «Сіньхуа» повідомляє, що нові пристрої будуть використані для боротьби з коронавірусом.

Співробітники Сіанського наукового центру створили автоматичний прилад, який дозволяє вимірювати температуру тіл на відстані. Даний пристрій працює за принципом пірометра, однак дозволяє зафіксувати показання декількох осіб одночасно. Більш того, завдяки компактному центрального серверу, подібне до того, що застосовується в автоматичних системах технічного обліку, модернізований термометр може ідентифікувати особи і зберігати дані.
Вчені впевнені, що новий прилад обов’язково допоможе в боротьбі з поширенням смертельно коронавіруса. Оскільки, використовуючи декілька вимірювальних пристроїв, можна проаналізувати температуру тіла кожної людини навіть у великому натовпі. Якщо покази будуть перевищувати норму, спеціально поставлені люди зможуть запропонувати пройти медичне обстеження, що запобігає зараження COVID-2019.
На сьогодні загальна кількість летальних випадків внаслідок коронавіруса становить 1789 осіб.